• 3 maja 2021
  • wyświetleń: 2204

Złote medale zawodniczek GKS Piast Wola w Pucharze Polski Kadetek

Od piątku, 30 kwietnia do soboty, 1 maja w Dzierżoniowie odbywał się II Puchar Polski Kadetek. Złote medale z tych zawodów przywiozą Amelia Tomala oraz Wanesa Kania, zawodniczki GKS Piast Wola.

Złote medale zawodniczek GKS Piast Wola w Pucharze Polskie Kadetek
Złote medale zawodniczek GKS Piast Wola w Pucharze Polski Kadetek · fot. GKS Piast Wola

Amelia Tomala reprezentowała klub z Woli w kategorii wagowej do 49 kg, a Wanesa Kania - w kat. do 57 kg. Obie zawodniczki zdobyły w Dzierżoniowie złote medale.

Wanesa Kania wygrała również w I pucharze i tym samym zapewniła sobie start w mistrzostwach Europy, które odbędą się od 14 do 20 czerwca w Bułgarii.