pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 maja 2021
  • wyświetleń: 3655

Sprzątanie wału na os. Daszyńskiego. Pomogli podopieczni z poprawczaka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

W sobotę, 15 maja odbyło się wielkie sprzątanie wału na os. Daszyńskiego. Akcję - po raz kolejny - wsparli wychowawcy i wychowankowie Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Pszczynie - Łące oraz pracownicy Miejskiego Zakładu Zieleni.

Sprzątanie wału na os. Daszyńskiego. Pomogli podopieczni z poprawczaka - 15.05.2021 · fot. www.facebook.com/osiedledaszynskiego


Podczas sprzątania zebrano mnóstwo śmieci, wśród nich liczne butelki, szkło, plastik, opony, a nawet deskę do prasowania.

- Z roku na rok sytuacja w tym miejscu jest coraz lepsza, ale nadal wiele śmieci i niepotrzebnych rzeczy tutaj zalega. Apelujemy do wszystkich mieszkańców osiedli Daszyńskiego i Podstarzyniec, by niezwłocznie zgłaszać odpowiednim służbom jakiekolwiek próby podrzucania odpadów. Sami również dbajmy o to miejsce, które chętnie wybieramy na spacery i przejażdżki rowerowe - apelują członkowie zarządu osiedla Daszyńskiego.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmieci, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj